Hakkımızda

image

Samur Ambalaj

Üstün kalite anlayışımız ve seçkin kadromuz, ürüne en uygun endüstriyel ve baskı tasarımını kaliteli malzeme ile bütünleştirerek hizmetinize sunar. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan firmamız, müşterileri ile kurduğu yakın ilişki sonucunda tercih edilen bir ambalaj firması olmuştur.

Tekstil, Çorap, İç giyim, gıda, kozmetik, mücevher, ayakkabı, sağlık gibi pekçok sektöre gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında tecrübe ve kalitesini yansıtan ambalaj çözümleri sunmaktadır.

image

 

 

KALİTE İŞİMİZ

 

Son teknoloji makine parkuru, profesyonel dinamik kadrosuyla sizlere kaliteli ve özgün tasarımlı ürünleri özenle üretip, müşterilerimize sunmaktayız. Bu süre içerisinde edinmiş olduğumuz tecrübe ve brikimlerimizi sizlere daha kaliteli ve profesyonel ürünler üretmek için kullanıyoruz.

 

image

 

Her projede dünya standartlarını göz önünde bulundurarak amatör tasarım ruhu ve mühendislik çözümlerini estetik formlar ile birleştirerek yeni ürünler ortaya çıkarmaktadır

 

image

SAMUR Ambalaj sektör içerisinde gelişen yenilikleri takip ederek ve buna göre şirket politikası oluşturarak müşterilerimizin sektör içerisinde çözüme kavuşturulması sağlanmaktadır. Gelişmiş teknolojik alt yapısı, güvenilir üretim, müşteri memnuniyetinin birinci planda tutulması ve SAMUR Ambalaj markası ile bütünleştirildiğinde sektörün en ilerici firmalarından biri ortaya çıkmaktadır.