Plastik Naylon

Endüstriel Taşıma Torbaları

img img

Stretch Film

img

Ürünün şekline uygun olarak sarar. Ürüne parlaklık şeffaflık verir. Raf ömrünü uzatıp, ürünü korur. Ürünlerin Nakliyesi ve Depolarda Zarar görmemesi için dış ortamlarda suya toza karşı ürünleri korur. Tüm Sektörlerde Kullanılır. Her Ebatta ve Mikronda Üretimlini yapmaktayız.

Polyethylene Shrink Film

img

Gıda, Kozmetik, İçecek sektörlerinde çoklu paketlemeler için kullanılır,LDPE'den (alçak yoğunluklu polietilen) , Yüksek ısıya dayanıklı ,Antistatik ve kayma özelliği ve Baskılı ve baskısız olarak üretilir.

Çok Katlı Lamine Torbalar ve Bariyer Filmler

img

İki ve üç katlı, arka orta dikişli ve dik duran körüklü lamine torbalar, Çay, Bisküvi, Kuruyemiş, Bakliyat, Makarnalar, Kahve, Meyve, Gofret, Unlu Mamüllergibi Gıda Sektöründe, Deterjan, Sabun , Vakum üst folyo, Yoğurt üst folyo, Et ve Süt ürünleri gibi ürünlerin ambalajların üretimi yapılmaktadır.

JELATİN TORBA PP / CPP / OPP

img

 

Her Türlü ürünün Ambalajında Kullanılan, T-Shirt, Gömlek, İçGiyim,Çorap, Gıda, Kozmetik, Kırtasiye,Çiçek,sektöründe geniş kullanım alanına sahip olan malzeme, LDPE torbalara göre daha parlak ve şeffaf olma özellikleri taşır, yüksek mekanik ve optik özellikleri bulunur kimyevi maddelere karşı koruyucu özellik taşır. Toz tutmama ve pussuz olma özellikleri vardır. BOPP’ye göre daha esnek bir malzemedir. Kaynak zorlamalarına ve yırtılmalara karşı dayanıklıdır. Genellikle jelatin malzeme olarak adlandırılır. Düşük ısıda kaynak tutma özelliği ve dayanıklı olması sayesinde laminasyon katı olarak da kullanılabiliyor. Her Ebat ve micronda, Bantlı veya Bantsız,Kaynaklı ve Kaynaksız Şeklinde Üretilir.

Market Poşetleri Atlet Poşet

img

Her ebatta Doğada kendiliğinden yok olan maddeden üretilen , market poşetleri baskılı ve baskısız olarak üretimi yapılmaktadır. Hipermarketler, Grosmarketler, supermarketler, pastaneler gibi sektörlerde kullanılmaktadır.

El Geçme ve Takviyeli Reklam Poşetleri

img

El Geçmeli, Takviyeli Reklam Poşetleri, Firmalara Özel baskılı, baskısız poşet imalatı yapmaktayız. Fuar, Firmalar, Ürün Tanıtımlarında kullanılmaktadır.LDPE, HDPE, MDPE, Metalocen, LLDPE malzemelerden;istenilen ebatta ve 8 renge kadar flexo baskı yapılabilmektedir.